Wat te Kosten voor naailessen

Wat te Kosten voor naailessen Jupiterimages / Polka Dot / Getty Images

Naaien is steeds iets van een verloren kunst met de drukte van het moderne leven en alle gemakken die afstand hebben gedaan met de noodzaak voor mensen om huneigen kleding en beddengoed meer.Echter, veel proberen om deze terug te vorderen als een tijdverdrijf, maar weet niet hoe te beginnen en zo nodig lessen.Als u overweegt het aanbieden van naailessen, zijn er enkele belangrijke overwegingen rekening te houden bij het bepalen wat te rekenen voor naailessen.

Wat te Kosten voor naailessen

  • Wanneer het proberen om te beslissen wat te rekenen voor naailessen, is het het beste om eerst te bepalen wat je eigenlijk gaat om les te geven.Zo zal je een uitgebreide cursus langzaam werken tot de meest complexe naaitechnieken, of zult u uw lessen te baseren op de behoeften van individuele studenten '- dat wil zeggen, een jong meisje wil haar eigen prom jurk te naaien of een vrouw wil lerenom quilts te maken.Dit zal u helpen om beter te bepalen hoeveel lessen

    je verwacht te geven en wat elke les moet kosten op basis van het aantal lessen.

    U moet ook beslissen welke materialen zullen worden opgenomen in de kostprijs van de lessen.Als u zal worden voorzien van alle naaien implementeert, stoffen, garen en begrippen, en patronen, dan moet je de kosten van deze materialen factor in de kosten van de lessen.Als u verwacht dat de studenten om deze voor zichzelf, zorg ervoor om hen te informeren voordat u begint en bieden een lijst van dingen die ze nodig hebben of een plan voor een van de eerste lessen op een shopping trip, waar u hen te helpen bij het kiezen van de juiste materialen.U kunt bieden aan deze boodschappen te doen voor hen, maar ze zullen betalen voor zowel de materialen en voor de tijd die je hebt besteed.

    Uw tijd is een andere belangrijke overweging.Vraag jezelf af wat je kan doen met de tijd die je zult moeten geven lessen - bent u overweegt dit uw full-time baan of is het slechts aanvullend inkomen?Hoe dan ook je zal uiteraard nodig om te bepalen hoeveel geld je nodig hebt of wilt maken voor dit om de tijd je uitgaven de moeite waard zijn.Stel jezelf een minimum uurloon, maar je moet dit evenwicht te brengen met wat uw studenten redelijkerwijs kan veroorloven om te betalen.Wilt u misschien overwegen het werken met studenten op een glijdende schaal soort betalingssysteem waar u en de student onderhandelen over een prijs voor de naailessen dat u beiden aanvaardbaar is.

    Bijvoorbeeld, als u gewenste uurloon is $ 15, wilt u misschien een uitgebreide cursus van 10 een uur les ontwerpen en hebben studenten hun eigen materialen - rekenen een vast $ 150 voor de cursus of $ 15 per les.Als u materialen, dan zul je nodig hebt om de prijs te verhogen om deze kosten te dekken, maar beginnen met het bepalen van de vaste vergoeding en vervolgens breken in per les prijzen indien gewenst.

    Als u van plan bent op het aanleren van een klasse van studenten, wat je in rekening brengen voor het naaien lessen zullen enigszins afwijken van wanneer u werkt met individuele studenten.Nogmaals, moet je jezelf een minimum uurloon of een algemene doelstelling voor de cursus en bepalen hoeveel elke student zal moeten betalen om dat te bereiken op basis van het aantal lessen, kosten van materialen.Bijvoorbeeld, als het u kost $ 300 tot een twee uur beginnen naaien klasse bieden en je hebt een algemene doelstelling van een winst van $ 500, als je 20 studenten per student zal $ 40 betalen voor de klas.Als studenten hun eigen materiaal, kan je rekenen $ 25 of $ 30 per student.

887
0
1
Het Naaien