Lijst van Retail Voedsel Kosten

Biefstuk is een van de duurste retail voedsel per pond . Jupiterimages / Photos.com / Getty Images

Volgens de American Farm Bureau Federation Marketbasket Society, de kosten van de retail supermarkt voedingsmiddelen steeg met 4 procent in het eerste kwartaal van 2011. Ze vergeleken de 2011de prijzen van 16 verschillende fundamentele etenswaren en vond dat de totale kosten was $ 49,07 --- een $ 2,10 toename sinds het laatste kwartaal van 2010. Terwijl de voedselprijzen altijd veranderen en in het algemeen stijgen, de bevinding wijst op een piek in de VS de voedselprijzen in 2011 alsland worstelt uit een recessie te komen.

goedkoop voedsel

  • Je zou denken dat de kleinste etenswaren de goedkoopste zou zijn, maar dat is niet altijd het geval.Als een zaak van feite is het de grote zakken van tarwe, granen, rijst, pasta's en bakkerijproducten die de neiging hebben om te gaan gemakkelijk op uw portemonnee.Volgens het Bureau of Labor Statistics (BLS), de Amerikaanse stad gemiddelde prijs van rijst in 2011 bedraagt ​​75 cent per pond, terwijl de pasta en

    brood u terug ongeveer $ 1,50 per pond.Suiker is ook zeer goedkoop in minder dan $ 1 per pond en bepaalde groenten en fruit, zoals bananen, grapefruits, aardappelen, tomaten en kool kost niet meer dan $ 1 per pond.

Matig geprijsd eten

  • Sommige groenten en fruit zijn een beetje duurder en items zoals appels, druiven, citroenen, peren, aardbeien en broccoli kan van alles tussen de $ 1 en $ 2,50 per pond kost in 2011. Volgens de BLS VSstad gemiddelde data, zuivelproducten zoals melk en boter zal respectievelijk kost ongeveer $ 3,50 per gallon en per pond.Kipfilet zal u terug ongeveer $ 3,20 per pond te stellen, terwijl een hele kip is eigenlijk veel goedkoper op slechts $ 1,30 per pond.

    Zuivelproducten zoals melk en boter kost ongeveer $ 3,50 per gallon. zuivelproducten zoals melk en boter kost ongeveer $ 3,50 per gallon.

dure items

  • Alcohol is waarschijnlijk een van de duurste items op uw boodschappenlijstje in 2011. Een liter wijn kan van alles tussen de $ 8 en $ 12 kost, terwijl een blikje bier kost gemiddeld ongeveer $ 1,20.Kaas wordt ook beschouwd als een luxe voor mensen met een krap budget, met cheddar kaas detailhandel op ongeveer $ 5 per pond, volgens de BLS gegevens over de Amerikaanse stad gemiddelde prijzen.USDA keuze zonder been entrecote is misschien wel een van de duurste items je kunt gooien in het winkelwagentje;het vlees zet je weer een gemiddelde van $ 6,50 per pond.Andere dure items omvatten rundvlees, varkensvlees, paprika en koffie.

Retail Tips

  • Als u op zoek bent naar een paar dollars te besparen als de marktprijzen gestaag stijgen, kan een paar bruikbare waarnemingen u geld besparen.Bijvoorbeeld, de Amerikaanse stad gemiddelde prijs voor kipfilet in 2011 is $ 3,20 per pond, maar kip benen met het bot in zijn slechts $ 1,50 per pond.Zolang je kunt bot De een kippenpoot veilig, kunt u twee keer zo veel te kopen om het geld dat u zou hebben besteed aan borstvlees passen.Margarine sticks zijn ook goedkoper per pond dan margarine kuipjes met ongeveer 50 cent, en smeltkaas is ongeveer $ 2 per pond goedkoper dan cheddar kaas.Ook in gedachten houden dat de plank prijzen zijn niet altijd dezelfde als de prijs per pond.

Resources

  • USDA Centrum voor Voeding beleid en promotie; 2011
721
0
2
World & Regional Eten