Hoe maak je 10 Dinners voor minder dan $ 2 per dosering

Bruine rijst is goedkoop en een gezonde maaltijd nietje. Jupiterimages / Photos.com / Getty Images

Fastfood lijkt goedkoop;dus het kan puzzelen wanneer financiële experts raden het maken van maaltijden thuis om geld te besparen.Het is mogelijk om uw boodschappen budget te rekken, zodat zelfs een $ 2 restaurant hamburger lijkt duur.Het kiezen van uw kruidenierswaren zorgvuldig, zodat ze kunnen worden gebruikt in verschillende combinaties, terwijl het verstrekken van financiële waarde is de sleutel.De extra goede nieuws is dat veel van deze voedingsmiddelen te verstrekken essentiële voedingsstoffen en zal een lange tijd duren in uw diepvriezer of keukenkastje.

wat je nodig hebt

  • Bruine rijst
  • Volkoren brood
  • Volkoren pasta
  • Pita brood
  • Ouderwetse haver
  • Nonfat Griekse yoghurt
  • Ei vervanger
  • bonen
  • Canned tonijn
  • Gedroogde linzen
  • Canned tomatensaus
  • Bevroren gemengde groenten
  • Bevroren sojabonen
  • Russet aardappelen
  • Fresh zakken spinazie

Ingrediënten

  1. Koop een verscheidenheid van redelijk geprijsde zetmeel.Portiegroottes van elk item is afhankelijk van het soort voedsel;check product voedingswaarde labels voor wat een portie voor het specifieke item dat u koopt.Bruine rijst en volkoren brood elke kost ongeveer 18 cent per portie, volkoren pasta 24 cent per portie, en pitabroodje 30 tot 55 cent per portie.Al deze items hebben een aanzienlijke mate van eiwitten en vezels.Als je het niet erg, waaronder een traditioneel ontbijt voorwerp in uw diner, overwegen ouderwetse haver op 13 cent per portie.

  2. Kies sommige zuivelproducten en alternatieve opties.Magere Griekse yoghurt is 89 cent per portie, maar heeft twee keer het eiwit van bruine rijst of volkoren pasta.Een huismerk eisubstituut kan kosten tussen de 25 en 37 cent per portie, maar bevat vitaminen A, B12, D en E. Real eieren zijn een andere optie;prijzen zullen variëren afhankelijk van het type ei - bruin, wit, biologische, vrije uitloop - en uw locatie.Echter, een dozijn eieren zijn zo goedkoop op $ 1,19, of ongeveer 10 cent voor een ei.

  3. zoek gaan ingeblikt en gedroogd items.Bonen zijn 34 cent per portie en bevat calcium en ijzer;ingeblikte tonijn is 70 cent per portie, maar is eiwitrijk en bevat omega-3 vetzuren.Gedroogde linzen zijn 10 cent per portie.Ingeblikte tomatensaus kost ongeveer 28 cent per portie en bevat vitamine A en C.

  4. koop verse en diepgevroren groenten.Bevroren groenten in een zak kan zo goedkoop als 25 cent per portie, terwijl het vitamine A, C en kalium.Bevroren sojabonen, ook wel edamame, zijn 56 cent per portie, maar bevatten ijzer en calcium.Een roodbruine aardappel is 33 cent en bevat vitamine C, ijzer en kalium.Verse spinazie voorverpakt in een zak kost 66 cent per portie en bevat vitamine A, C, calcium en foliumzuur.

10 diners voor minder dan $ 2 per portie

  1. Bereid een portie bruine rijst.Stoom diepvriesgroenten te dienen naast de rijst of vermengd met het.Scramble ei eiwit voegen.Totaal per portie kosten zo laag als 53 cent.

  2. Slice een pitabroodje in de helft om een ​​zak te maken.Lijn de zak met verse spinazie, en vul met twee roerei.Totaal per portie kosten zo laag als $ 1,16.

  3. Bereid een portie volkoren pasta.Top met tomatensaus.Eindig de maaltijd met Griekse yoghurt voor het dessert.Totaal per portie kosten zo laag als $ 1,41.

  4. Gebruik een portie spinazie tot een bed van greens te maken op een bord.Boven de spinazie met een portie van tonijn in blik.Bereid een gepofte aardappel te eten als een kant.Totaal per portie kosten zo laag als $ 1,69.

  5. Cook een portie linzen.Stoom een ​​portie van edamame en plaats in een bijgerecht.Bereid een portie bruine rijst en giet de linzen over de rijst of te dienen in een apart schaaltje.Totaal per portie kosten zo laag als 84 cent.

  6. Toast een portie volkoren brood.Verwarm een ​​portie van minder is het bonen.Fry twee eieren in een koekenpan, en dienen op dezelfde plaat met de bonen, of plaats de bonen in een bijgerecht.Totaal per portie kosten zo laag als 72 cent.

  7. Cook een portie ouderwetse haver.Eten met een kant van volkoren brood, en een portie van Griekse yoghurt.Totaal per portie kosten zo laag als $ 1,20.

  8. Snijd een aardappel in vieren en kook het tot ze zacht zijn.Serveer met gestoomde diepgevroren groenten en een kant van verwarmde bonen.Totaal per portie kosten zo laag als 92 cent.

  9. Hard kook twee eieren.Nadat ze afkoelen, crack en schil ze en leg ze op een bedje van spinazie op een bord.Eet naast een portie volkoren pasta overgoten met tomatensaus.Totaal per portie kosten zo laag als $ 1.38.

  10. Tap een portie van tonijn in blik.Pureer de tonijn met een vork.Spreid de tonijn tussen twee sneetjes volkoren brood.Eten met een kant van gestoomde diepvriesgroenten.Totaal per portie kosten zo laag als $ 1,31.

Resources

  • "Real Simple";Tien gezonde Voedingsmiddelen die Kosten Onder One Dollar
366
0
1
Zuinig Leven