Kuidas teha oma Riided Roblox

Padarīt apģērbu par savu raksturu Roblox . Emma Innocenti / Lifesize / Getty Images

Roblox ļauj lietotājiem izveidot savu tiešsaistes video spēles un spēlēt spēles, ko rada citi.Roblox biedri parādās kā personīgo rakstzīmes, ka tās var pielāgot, mainot drēbes, matu un citu izskatu aspektiem.Spēlētāji var iegādāties apģērbu un citus priekšmetus par to īpašībām, izmantojot Roblox kataloga vai veidot personalizētu T-krekli, augšupielādējot attēlu Roblox.Builders Kluba biedri var izveidot krekli un bikses papildus T-krekli.

Instrukcijas

  1. Ievadiet savu lietotāja vārdu un paroli informāciju sadaļā "Autorizācija" uz Roblox mājaslapā.Noklikšķiniet uz "Login", lai piekļūtu jūsu personīgo Roblox kontu.

  2. Klikšķiniet uz "raksturs" augšpusē ar Roblox lapas, lai apskatītu rakstzīmju pielāgošanas ekrānu, kur jūs varat mainīt savu raksturu izskatu.Izvēlieties veida apģērbu vēlaties izveidot zem "Mans drēbju skapis", labajā pusē no ekrāna.Izvēlieties "Izveidot", lai apskatītu norādījumus, lai radītu kreklu, T-krekls vai bikses.

  3. noklikšķiniet uz "Browse" zem norādījumiem uz T-krekla celtnieks lapu, lai apskatītu saglabātos attēlus datorā.Izvēlieties attēlu, kuru vēlaties ievietot savā T-kreklu un noklikšķiniet uz "Open", lai aizpildītu attēlā ceļā.Noklikšķiniet uz "Izveidot T-krekls", lai augšupielādētu attēlu Roblox.

  4. Skatīt veidni, ja Jums ir padarīt krekls vai bikses, uzklikšķinot uz "krekls Template" vai "Bikses Template", izmantojot ar instrukcijām 2. soli.Uzklikšķiniet uz šablona ar savu labo peles pogu un izvēlieties "Saglabāt attēlu kā" no izvēlnes, lai atvērtu saglabātu logu.Izvēlieties atrašanās vietu un faila nosaukumu.Izvēlieties "Saglabāt", lai saglabātu veidni.

  5. Atveriet krekls vai bikses veidni ar Microsoft Paint vai citu attēlu rediģēšanas programmu datorā.Krāsu un pievienot dizainu apģērbu veidni, izmantojot programmatūru.Saglabājiet pielāgoto veidni datorā.

  6. noklikšķiniet uz "Browse" uz Roblox vietas zem apģērba instrukcijas, lai atrastu savu pielāgoto kreklu vai bikses veidni.Atrast failu saglabāts datorā.Noklikšķiniet uz "Izveidot krekls" vai "Izveidot bikses", lai augšupielādēt savu veidni Roblox.

  7. Atgriešanās raksturu pielāgošanu ekrānā.Atrast savu jauno T-krekls, krekls vai bikses atbilstošajā kategorijā zem "My skapis."Izvēlieties "Wear", lai jūsu raksturs valkā jaunas drēbes.

Tips & amp;Brīdinājumi

  • T-krekli, krekli, bikses un ir vienīgie apģērbu posteņus Roblox dalībnieki pašreiz var radīt saviem varoņiem.
  • All Roblox biedri var radīt T-krekli.Kļūsti loceklis Būvnieku kluba izveidot kreklus vai bikses.

Resources

  • Roblox
408
0
1
Online Mängud