Ideed , et tähistada 25. sünnipäeva

Tulles veerand sajandit vana ei ole nii monumentaalne nagu keerates 21, kuid võite seda sündmust tähistada just nii palju mõnu.Kui olete otsustanud saal, vali menüüst ja lahendada muusika, rakendada, kuidas teha sünnipäeva ainulaadne.Kasutage ideid, et integreerida oma nooruslik energia või funktsioon number 25 mõnel viisil.

Tulles 25 % sajandit on väärt tähistamist .
(Jupiterimages / Goodshoot / Getty Images)
Retro Sünnipäev

Honor aastal sa sündisid poolt uueneva oma partei ümber teema oma sünniaasta.Küsige oma külalisi kleit riided esindaja sel aastal ja võtab palju pilte ajal poole.Esita filme, mis olid hitid sel aastal koostada playlist top laule ja kaunistada oma koht kasutades populaarne ikoonid või mänguasjad.

retro teema
Brand X Pictures / Brand X Pictures / Getty Images
Quarters Tournament

See läikiv mündi omab nii palju võimu mängu kvartalit.Kui kõik teie külalised on vanusest, kellel on suur neljandikku turniiri oma sünnipäeva tähistamine keerates 25. mitmeid variante see populaarne joomise mängu olemas, kuid Webtender.co

m kirjeldab otsustab: Iga mängija üritab rikošett veerand offlaua ja klaasi täis alkoholi või mahla.Kui mängija edukalt põrkab kvartalis klaasi, ta määrab kellegi juua maha ja võtab teise pöörde.Kui ta ei suuda, ta läbib kvartalis isikule tema kõrvale.Inimene on läbi, kui ta vabatahtlikult astub tagasi või ei saa mängida.Auhinna võitja Turniiri pudeli alkoholi või $ 25.

mängida kvartalit
Medioimages / Photodisc / Photodisc / Getty Images
Top 25 nimekirjad

arv 25 sobib ilusti nimekirjad.Koguge küsimustikke osapoole online täita läbi koostöö, sealhulgas asju nagu "top 25 mälestusi koos minuga", "25 laulu, mis peaks mängima peol", "25 asja, mis peab juhtuma peol", "25 asja, midapeaks saavutama selle aasta "," 25 asju, mida ma jumaldan umbes sünnipäeva tüdruk "ja" 25 asju, mida ma tahan sünnipäeva poiss teada elu ".Loe nimekirjad valjusti lõpus öö ja hoida neid kui suveniiri.

top 25 küsimustikke
Visage / Stockbyte / Getty Images
vaadata kella

Mängida number 25 Ajalist: Näiteks alustada oma pidu 08:25 ja lõpeb see kell 02:25 Igatunni kella lööb 25 minutit, mälestuseks see kuidagi nagu mängib lemmik laul või võtta lonks alkoholi.Tee väike pidu kestab vaid 60 sekundit enne jätkamist normaalne pidulikud.Küsi keegi pani oma mobiili äratuse iga tund, et inimesed mäletavad mini murda.